Novosti a starosti

2014-04-01

Čo nové, či staronové tu možno v blízkej budúcnosti očakávať? (Viem, že robím ďalší bezpointový článok o...nadchádzajúcich článkoch. Ale pomáha mi to ujasniť si ciele a niekedy ma to aj posunie o krôčik k ich zrealizovaniu.) Čo teda práve robím? Usilovne študujem, užívam si pekné počasie a voľný čas, keď mám na ne šťastie - hlavne na ich kombináciu - a snažím sa využívať ich na výlety, tvorenie, fotenie a veci, ktoré ma bavia a tešia.

Aké sú ďalšie plány? Nosím si v hlave za hrsť konkrétnych nápadov, ktoré chcem postupne uskutočniť. Okrem toho mi tu leží veeeeľká hŕŕŕba rozrozbených vecí, aj tie by som časom rada dokončila. Tu je malá ochutnávka:

1. Túto zdedenú sukňu si plánujem prešiť na seba, predtým som si však potrebovala spraviť strih a táto komplikácia ma vždy odradila od práce. Teraz už ale strih mám, takže sukňa čoskoro bude!2. Cez známych, ktorí sa dopočuli že si doma prešívam oblečenie, sa ku mne dostalo pár pekných kúskov, stále som sa však nedostala k tomu, aby som ich upravila. Ako tieto nohavice. Idem nato.3. Ďalej tu máme istú poviedkovú súťaž na Terkinom blogu, do ktorej som sa v náhlom pomätení zmyslov prihlásila. Povedala som si, že to môže byť dobrá skúsenosť. Takže sa môže stať, že sa pokúsim zosmoliť poviedku na predpísanú tému. O písaní poviedok toho neviem veľa, ale rada sa poučím. Poviedka k téme Kniha už existuje, pre prečítanie a kritiku - klik tu.

4. Hotový výrobok! :) Zo samotvrdnúcej hmoty som vymodelovala Auryn z Nekonečného príbehu. Najprv som si myslela, že jeden had bude zlatý a druhý strieborný, ale nakoniec teda vyzerá takto. Použila som lak na nechty akejsi bronzovej, či medenej farby z Kiku. Článok tu.5. Okrem vyššie zmieneného sa momentálne zaoberám aj praním. Rozumej - keď večer prídem zo školy, ja si ti skrátka tak periem, vyváram a bielim. Je to nuda a mám suchú kožu na rukách, ale dúfam, že dokážem zachrániť kopu látky na ďalšie použitie. Potom len sa moje projekty rozbehnú!Tak zatiaľ...

Komentáre k článku

Pridať komentár:
Meno*: Pohlavie: on ona ono oni
URL/web: zapamätať? (použije cookies)
blah:   Antispam*: ( 8 plus 9 je ? )
Text*: * treba vyplniť aspoň polia označené hviezdičkouCtení čitatelia, toto je INTERNET. Čo sa tu píše, môže byť fikcia, polopravda, holá pravda alebo neexistovať. Akákoľvek podobnosť s čímkoľvek je možno výplod vašej fantázie. Ak s hocičím nesúhlasíte, máte právo opustiť stránku a zdržať sa komentára. Komentáre môžu byť zmazané. Za podporu webu patrí vďaka M@trixXovi. Blog bol presťahovaný a od 2017 funguje výhradne na tejto adrese. Všetky práva vyhradené.

Dear readers, this is Internet. Don't accuse me of truths or halftruths. Everything you read can be fiction or result of your imagination. If you don't agree with anything, it's your problem. You have right to leave and not comment. Comments can be deleted. Special thanks for support goes to M@trixX. All rights reserved.