Ceruzková sukňa

2014-14-04

V tomto článku sa chcem zľahka venovať jednému zo základných strihov, tzv. kancelárskej alabo ceruzkovej sukni, ktorá môže vyzerať napríklad ako na fotke hore, kratšia, rovná, s nižším pásom a tak ďalej. Patrí k najjednoduchším strihom a preto je veľmi vhodný aj pre začiatočníkov. Možno si ho odvodiť od nejakej vašej dobre padnúcej sukne, kúpiť alebo upirátiť na internete, napríklad tu. Takto získaný strih si môžeme prispôsobiť na svoju postavu a používať ako základ pre ďalšie strihy.

In progress.....

Komentáre k článku

Pridať komentár:
Meno*: Pohlavie: on ona ono oni
URL/web: zapamätať? (použije cookies)
blah:   Antispam*: ( 9 plus 2 je ? )
Text*: * treba vyplniť aspoň polia označené hviezdičkouCtení čitatelia, toto je INTERNET. Čo sa tu píše, môže byť fikcia, polopravda, holá pravda alebo neexistovať. Akákoľvek podobnosť s čímkoľvek je možno výplod vašej fantázie. Ak s hocičím nesúhlasíte, máte právo opustiť stránku a zdržať sa komentára. Komentáre môžu byť zmazané. Za podporu webu patrí vďaka M@trixXovi. Blog bol presťahovaný a od 2017 funguje výhradne na tejto adrese. Všetky práva vyhradené.

Dear readers, this is Internet. Don't accuse me of truths or halftruths. Everything you read can be fiction or result of your imagination. If you don't agree with anything, it's your problem. You have right to leave and not comment. Comments can be deleted. Special thanks for support goes to M@trixX. All rights reserved.