CH-265

2018-05-28

Takže máme za sebou prechod cez hory! Na 115 km sme nastúpali okolo 2400 výškových metrov a presne toľko aj naklesali, čo preložené do hovorovej reči značí, že to bolo jedno mega-veľké psycho! Po ceste v otrasnom stave, s príkrymi stúpaniami a klesaniami, vlnitej vozovke, trčiacich kameňoch, uvoľnených šutroch a ďalších zaujímavých terénnych mňamkách. Keď sme naším hostiteľom-bikerom v Coyhaique rozprávali, že sme išli 265-ku, povedali, že to je jedna z najnebezpečnejších ciest, ako sa vyjadruje napríklad aj táto stránka. My sme povedali, že to bola nakrajšia trasa, akú sme v živote išli. Tu máte pár výhľadov, ktoré nám zdobili cestu.Komentáre k článku

Pridať komentár:
Meno*: Pohlavie: on ona ono oni
URL/web: zapamätať? (použije cookies)
blah:   Antispam*: ( 12 plus 6 je ? )
Text*: * treba vyplniť aspoň polia označené hviezdičkouCtení čitatelia, toto je INTERNET. Čo sa tu píše, môže byť fikcia, polopravda, holá pravda alebo neexistovať. Akákoľvek podobnosť s čímkoľvek je možno výplod vašej fantázie. Ak s hocičím nesúhlasíte, máte právo opustiť stránku a zdržať sa komentára. Komentáre môžu byť zmazané. Za podporu webu patrí vďaka M@trixXovi. Blog bol presťahovaný a od 2017 funguje výhradne na tejto adrese. Všetky práva vyhradené.

Dear readers, this is Internet. Don't accuse me of truths or halftruths. Everything you read can be fiction or result of your imagination. If you don't agree with anything, it's your problem. You have right to leave and not comment. Comments can be deleted. Special thanks for support goes to M@trixX. All rights reserved.