Challenge accepted

2014-05-07

Nelákajú ma síce výzvy, ktoré sú tu momentálne také populárne - aspoň nie v takej podobe. No zišlo mi na um, že by mohlo byť fajn pokúsiť sa zachytiť na blogu viac udalostí z každodenného života. Asi to znie ako dobrá nuda... Hlavne keď je môj bežný týždeň počas semestra všetko len nie trikrát zaujímavý. Dni sa mi vlečú jednotvárne jeden za druhým, vďaka čomu mi paradoxne čas veľmi rýchlo uteká. No a keď sa pritrafí nejaký nečakaný, smiešny alebo podivný moment... je to proste o to nečakanejšie, smiešnejšie alebo divnejšie. A vďaka bohu za takéto vybočenia z otupujúcej rutiny.

Často som už pomyslela na to, že niektoré drobnosti takého druhu a razenia by sa dali spísať a blogovým spôsobom archivovať. Niekedy to možno budú blbosti, určite to bude veľa blbostí. Avšak v súčasnom rozpoložení mi často dokážu vylepšiť deň a celkovo zachrániť ma od zbláznenia. Takže si dávam vlastnú výzvu
a to takú, že z času na čas budem formou krátkeho článku zverejňovať zaujímavé momenty bežného dňa. Malo by to také dokumentárno-deníčkové razenie a pre mňa samozrejme aj výraznú sentimentálnu hodnotu.

Neviem ako vy, ale ja rýchlo zabúdam a nie som schopná rozpamätať sa, ani čo sa dialo včera. Keď si čas od času niečo poznačím, možno sa k tomu neskôr vrátim. A veľa mojich nápadov a myšlienok by nemuselo skončiť svoju existenciu opustených a zabudnutých na smetisku neurónov. Uvidíme, sama som zvedavá, ako mi to pôjde a do akej miery bude pre mňa komfortné zverejňovať detaily zo svojho života na internete.


Máte radi články "zo života"?

Komentáre k článku

Pridať komentár:
Meno*: Pohlavie: on ona ono oni
URL/web: zapamätať? (použije cookies)
blah:   Antispam*: ( 16 plus 1 je ? )
Text*: * treba vyplniť aspoň polia označené hviezdičkou